Biegi o Błękitną Wstęgę Wisły

biegi_o_blekitna_wstege_wisly01.jpg

Tradycyjnie Puławska "Jedynka" nie zawiodła na corocznych Biegach o Błękitną Wstęgę Wisły które odbyły się 3 maja na stadionie MOSiR.

Indywidualnie nasi najlepsi to Kuba Sulima z 4a (2 miejsce) Wojtek Lipski (4a - 6 miejsce) Julka  Laskowska z 8a (3 miejsce). Chłopcy dzięki licznemu udziałowi zajęli także I miejsce w klasyfikacji generalnej szkół podstawowych.

Gratulujemy i dziękujemy.

Powrót na początek strony