Biegi o Błękitną Wstęgę Wisły
Tradycyjnie Puławska "Jedynka" nie zawiodła na corocznych Biegach o Błękitną Wstęgę Wisły które odbyły się 3 maja na stadionie MOSiR.
Indywidualnie nasi najlepsi to Kuba Sulima z 4a (2 miejsce) Wojtek Lipski (4a - 6 miejsce) Julka Laskowska z 8a (3 miejsce). Chłopcy dzięki licznemu udziałowi zajęli także I miejsce w klasyfikacji generalnej szkół podstawowych.
Gratulujemy i dziękujemy.