Dalsza część obchodów świąt majowych pod muralem Kościuszki
Uroczyste obchody świąt majowych w naszej szkole dobiegły końca w wyjątkowej scenerii – pod muralem Tadeusza Kościuszki. Punktem kulminacyjnym wydarzenia było utworzenie przez uczniów symbolicznej, biało-czerwonej flagi. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu i staranności młodych patriotów efekt końcowy był zachwycający, stanowiąc piękne świadectwo ich miłości do Ojczyzny.