Dzień Bez Plecaka w naszej szkole!
Dzisiaj korytarze naszej szkoły wypełniły się śmiechem i… niesamowitą kreatywnością! Zamiast tradycyjnych plecaków, uczniowie przynieśli swoje podręczniki w rzeczach, które przerosły nasze najśmielsze oczekiwania. Wyobraźnia młodych twórców naprawdę nie zna granic! Z wielką dumą i radością prezentowali swoje nietypowe „nosidła” przed kolegami oraz nauczycielami.
Całe wydarzenie było inicjatywą Samorządu Uczniowskiego, działającego pod czujnym okiem pań: Beaty Berłowskiej i Magdy Kulik. Dziękujemy za świetną zabawę i ogromną dawkę pozytywnej energii!