Konkurs pięknego czytania w klasie 2a
8 maja obchodziliśmy Dzień Bibliotekarza i Bibliotek. Uczniowie klasy 2a wręczyli Pani Bibliotekarce bukiet kwiatów i złożyli serdeczne życzenia od całej społeczności uczniowskiej naszej szkoły. Przy tej okazji, w szkolnej bibliotece odbył się KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA wśród uczniów klasy 2A.
Po zapoznaniu z zasadami konkursu, wylosowaniu numerków według, których uczniowie czytali dany fragment lektury, chętne osoby prezentowały swoje umiejętności czytelnicze. Poziom był bardzo wysoki. Można było zdobyć dodatkowe punkty za poprawne odpowiedzi na pytania dotyczące przeczytanego fragmentu tekstu.
Komisja przyznała 3 główne miejsca:
Dawid Gałka
Weronika Skóra
Grzegorz Filipowski
Wszyscy uczestnicy prezentowali się wyśmienicie. Otrzymali w nagrodę pamiątkowe dyplomy. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.