Konkurs pięknego czytania w klasie 2a

czytanie2a01.jpg

8 maja obchodziliśmy Dzień Bibliotekarza i Bibliotek. Uczniowie klasy 2a wręczyli Pani Bibliotekarce bukiet kwiatów i złożyli serdeczne życzenia od całej społeczności uczniowskiej naszej szkoły. Przy tej okazji, w szkolnej bibliotece odbył się KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA wśród uczniów klasy 2A.

Po zapoznaniu z zasadami konkursu, wylosowaniu numerków według, których uczniowie czytali dany fragment lektury, chętne osoby prezentowały swoje umiejętności czytelnicze. Poziom był bardzo wysoki. Można było zdobyć dodatkowe punkty za poprawne odpowiedzi na pytania dotyczące przeczytanego fragmentu tekstu.

Komisja przyznała 3 główne miejsca:

Dawid Gałka

Weronika Skóra

Grzegorz Filipowski

Wszyscy uczestnicy prezentowali się wyśmienicie. Otrzymali w nagrodę pamiątkowe dyplomy. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Powrót na początek strony