Warsztaty dietetyczne "Zdrowie na talerzu" w klasie 5a
15 maja klasa 5a miała interesujące warsztaty dietetyczne "Zdrowie na talerzu". Uczniowie przypomnieli sobie zasady zdrowego odżywiania wykonując rollsy z tortilli i warzyw. Było dużo emocji, powstały pyszne, kolorowe, wartościowe przekąski, które uczniowie zjedli w szkole w ramach drugiego śniadania.