Nasi najlepsi

 

Drodzy Uczniowie,
Serdecznie gratuluję znakomitych wyników w nauce.
Wyznaczanie sobie ambitnych celów i konsekwentne ich realizowanie to najlepsza droga do sukcesu.
Zdobywanie wiedzy, to wzbogacanie siebie, to pokonywanie przeszkód, odkrywanie tajemnic, poznawanie rzeczy niezwykłych.
Wysokie oceny świadczą nie tylko o wytrwałej pracy , ale również o dojrzałości i odpowiedzialności.
Życzę Wam, aby wytężona praca zawsze przynosiła wspaniałe rezultaty, a zgłębianie tajemnic nauki było źródłem wspaniałych doznań i inspiracją do osiągania kolejnych sukcesów.


Małgorzata Pakuła

Dyrektor Szkoły

 

Przedstawiamy uczniów, którzy na pierwsze półrocze tego roku szkolnego otrzymali średnią ocen ze wszystkich przedmiotów 4,75 i wyższą oraz wzorowe lub bardzo dobre zachowanie. Zapytaliśmy uczniów o ich zainteresowania, pasje, marzenia, sposoby na spędzanie wolnego czasu, patenty na zdobywanie tak dobrych wyników...I oto, co nam powiedzieli:

 KLASY ÓSME

8c Kulik Iwo 5,50 wzorowe
„Jestem właścicielem dwóch zwierzaków - psa Edmunda i kota Tofika, który uwielbia zajmować moje miejsce przy biurku. Pasjonuję się fotografią, najbardziej lubię robić zdjęcia dzikim zwierzętom
i roślinom. Co roku jeżdżę na obozy przyrodnicze, gdzie uczę się jak na zdjęciach uwieczniać naturę. Obecnie oszczędzam pieniądze na kupno nowego aparatu fotograficznego. Wyczynowa jazda na deskorolce to moja wieloletnia pasja. Nie mogę doczekać się wiosny, żeby móc doskonalić nowe tricki. Lubię uczyć się języków obcych, zwłaszcza angielskiego”.

8c Król Wiktoria 5,36 wzorowe
„Moją pasją jest gra w siatkówkę. W wolnym czasie bawię się z moimi pupilami, jeżdżę na rowerze i spaceruję. Moimi ulubionymi przedmiotami w szkole jest wychowanie fizyczne oraz język polski. Uwielbiam opiekować się zwierzętami, ponieważ sprawia mi to ogromną radość”.

8b Szymanek Kinga 5,29 wzorowe
„Interesuje mnie gotowanie i pieczenie. Zaczęłam przygodę z kuchnią od niedawna, ale mam już na swoim koncie kilka tortów, wiele pysznych ciast i dań. Bardzo lubię gotować i piec w wolnym czasie, bardzo mnie to uspokaja. Cieszę się jak coś co zrobię, a to smakuje innym. Moim patentem na dobre wyniki w nauce jest systematyczność i słuchanie na lekcjach. Jeśli codziennie powtarzam materiał z lekcji, później umiem go na sprawdziany”.

8a Wilantowicz Weronika 5,21 wzorowe
„Bardzo lubię język polski. Radość sprawia mi tworzenie różnych prac pisemnych, piszę też wiersze. W wolnych chwilach słucham muzyki. Po szkole uczęszczam na treningi, trenuję lekkoatletykę, a konkretnie bieg na 80 m przez płotki, Mam kilka małych sukcesów. Moim wielkim marzeniem jest dostanie się do wymarzonego liceum. Nie mam konkretnych patentów na naukę, lecz łatwiej jest mi posiąść wiedzę robiąc skrupulatnie notatki z każdej lekcji”.

8b Maślankiewicz Patrycja 5,14 wzorowe
„Moją pasją jest rysowanie. Rozwijam ją poprzez nie tylko malowanie na kartce, ale też uczę się robić artystyczne makijaże lub charakteryzacje, np. na Halloween. W przyszłości chcę, aby moja praca była połączona z moim hobby. Bardzo lubię słuchać muzyki. Nie ważne czy rysuję czy się uczę zawsze mi towarzyszy”.

8c Nowak Paweł 5,14 bardzo dobre
„Interesuję się sportem i komputerami. W wolnym czasie gram w piłkę nożną oraz tworzę proste programy w języku batch. Po szkole podstawowej zamierzam pójść w kierunku Informatyki oraz rozwijać moją pasję tworzenia muzyki. Chciałbym zwiedzić wiele ciekawych miejsc oraz stworzyć ogrom różnych nowych rzeczy”.

8a Załuska Aleksandra 5,08 wzorowe
„Interesuję się historią sztuki i kinematografii. W wolnym czasie lubię malować farbami i czytać interesujące książki. Mam nadzieję na dostanie się do dobrego liceum, a gdy dorosnę chciałabym podróżować po świecie i zwiedzać piękne miejsca. Moim sposobem na dobre oceny jest systematyczność i wykonywanie zadanych prac na bieżąco”.

8b Czosnyka Natalia 5,00 wzorowe
„Najbardziej lubię spotykać się ze znajomymi, biegać grać w siatkówkę i piłkę ręczną. Swój wolny czas spędzam także z moim pupilem - świnką morską o imieniu Chrumek. Moim marzeniem jest wycieczka do Wielkiej Brytanii, głównie do Londynu. W przyszłości chciałabym zostać architektem lub stewardessą”.

8b Szewczyk Kacper 5,00 wzorowe
„Interesuję się komputerami i z nimi wiążę moją przyszłość. Chciałbym zostać informatykiem i mieć własną firmę. Bardzo lubię wszelką aktywność fizyczną, szczególnie jazdę na rowerze. Nauka nie sprawia mi trudności, wystarczy pamiętać dużo z lekcji i raz na jakiś czas powtarzać zdobytą wiedzę”.

8b Gładysz Olga 4,93 wzorowe
„Jestem ambitną osobą. Realizuję swoje marzenia i dążę do wyznaczonego sobie celu. Interesuję się modą. W przyszłości chciałabym zostać prawnikiem. Moim patentem na naukę jest systematyczność i skupienie. Codziennie staram się poświęcić czas na powtórzenie materiału. W wolnym czasie lubię oglądać filmy”.

8b Suszek Dominik 4,79 wzorowe
„Interesuję się sportem, głównie piłką nożną oraz grami komputerowymi
W wolnym czasie wychodzę na dwór ze znajomymi, bawię się z psem, gram na komputerze. Moim patentem na dobrą naukę jest przede wszystkim cisza i spokój. W życiu kieruję się zasadami np., jeśli chcemy coś osiągnąć, to za wszelką cenę musimy piąć się w górę i do tego dążyć”.

KLASY SIÓDME

7c Wiejak Mateusz 5,36 wzorowe
„Interesuję się wszystkim, co jest związane z komputerami. Lubię grać w gry komputerowe i nagrywać filmiki. Mam swój kanał na YouTube, na którym można je zobaczyć. Od siedmiu lat tańczę w zespole ludowym Powiśle. W wolnym czasie lubię jeździć na rowerze. Moją pasją są podróże, marzę o wyciecze do Rzymu. Mój patent na dobre oceny to systematyczna nauka.

7a Iwanicka Emilia 5,29 wzorowe
„Moim marzeniem jest podróż do Tokio lub Seulu. Lubię poznawać kulturę i zwyczaje innych krajów, dlatego chciałabym zostać stewardessą. Mam nadzieję że kiedyś będzie można kupić moje komiksy, które tymczasem tworzę do szuflady”.

7c Panecki Damian 5,21 wzorowe
„Nazywam się Damian i mam 13 lat. Bardzo lubię spędzać czas z przyjaciółmi, grając w gry lub przebywając na świeżym powietrzu. Moim ulubionym przedmiotem jest informatyka.. Ogromną przyjemność sprawia mi prowadzenie kanału YouTube”.

7b Szewczak Weronika 5,14 wzorowe
„Interesuję się zwierzętami. Moim ulubionym przedmiotem szkolnym jest biologia. W wolnym czasie lubię rysować, czytać książki oraz zajmować się moim psem”.

7c Budniak Mateusz 5,14 wzorowe
„Do moich zainteresowań należy gra w szachy i fotografowanie. Lubię również podróżować i poznawać nowe miejsca. W wolnym czasie czytam książki fantastyczne oraz rysuję, ostatnio na tablecie graficznym. Moją wielką pasją i fascynacją stały się pająki. Już 19 ptaszników zamieszkuje mój pokój i myślę, że jeszcze ich się w nim trochę zmieści :). Mój przepis na dobre wyniki w szkole-staram się systematycznie pracować”.

7c Bojarska Zuzanna 4,93 wzorowe
„Bardzo lubię plastykę i wf. Moją pasją jest taniec ludowy. Mam rybki, które nazywają się gupiki. Bardzo lubię neonowe kolory”.

7c Kukier Alicja 4,93 wzorowe
„Najbardziej z przedmiotów szkolnych lubię plastykę oraz matematykę. Moją pasją jest gra na ukulele. Mam chomika, który się nazywa Krecik”.

7a Stec Nina 4,86 wzorowe

7a Wysocki Cezary 4,86 wzorowe
„Interesuję się grami, podróżami, informatyką”.

7a Piechnat Wojciech 4,79 bardzo dobre
„Interesuję się programowaniem w języku C++ , a także japońskimi samochodami. Moim marzeniem jest zostanie programistą i członkiem klubu drifterskiego”.

KLASY SZÓSTE

6e Piotrowska Gabriela 5,67 wzorowe
„Interesuję się gimnastyką i sportem. W wolnym czasie lubię rysować, układać puzzle, jeździć na rolkach i rowerze. W nauce ważna jest dla mnie: systematyczność, pilność, zaangażowanie, samodyscyplina i silna motywacja. To w dużej mierze one, pozwalają osiągać mi dobre wyniki”.

6c Paprocka Julita 5,58 wzorowe
„Moją pasją jest taniec, od kilku lat uczęszczam na zajęcia taneczne. W wolnym czasie lubię czytać książki i spędzać czas z rodziną. Według mnie, aby mieć dobre oceny wystarczy uczyć się systematycznie, umieć dobrze planować czas, który chcemy poświęcić na naukę oraz pilnie słuchać na lekcjach”.

6a Przybyś Jan 5,58 wzorowe
„Moje ulubione przedmioty to: angielski, biologia i historia. Bardzo lubię czytać książki historyczne
i słuchać audycji Wojtka Drewniaka, jestem jego wielkim fanem. Lubię też dalekie podróże z rodzicami. Wolny czas najczęściej spędzam z przyjaciółmi grając w gry. Chętnie jeżdżę też na rowerze. W przyszłości chciałbym zostać lekarzem, żeby móc pomagać ludziom”.

6a Brodzik Szymon 5,42 bardzo dobre
„Interesuję się sportem i motoryzacją . Od dwóch lat gram w klubie sportowym piłki ręcznej "KS Azoty Puławy". Marzę, by w przyszłości otworzyć swój salon samochodowy, najchętniej z samochodami firmy Tesla. W wolnym czasie lubię poleniuchować”.

6a Sadurski Kacper 5,33 wzorowe
„Moją pasją jest układanie lego. Ponadto gram w klubie Azoty-Puławy. W wolnym czasie lubię czytać książki, rozwiązywać Sudoku i słuchać muzyki. Aby osiągnąć dobre wyniki w nauce trzeba, moim zdaniem, być systematycznymi i wytrwałym”.

6b Wiensztal Dawid 5,33 wzorowe
„Moją pasją są książki fantastyczne i przygodowe. Interesuję się sportem, grami komputerowymi. informatyką. W przyszłości chciałbym zostać programistą. Wolny czas lubię spędzać z rodziną i przyjaciółmi. Moim patentem na dobre wyniki w nauce jest systematyczne uczenie”.

6c Łazuga Paulina 5,17 wzorowe
„Interesuję się tańcem, od prawie 5 lat uczęszczam na zajęcia tańca latynoamerykańskiego. W wolnym czasie lubię robić różne charakteryzację makijażowe. Bardzo lubię spędzać czas z moją rodziną. Chodzimy na spacery i gramy w gry planszowe. Od pewnego czasu zaczęłam interesować się pieczeniem. Na swoim koncie mam już kilka cukierniczych osiągnieć. Kocham zwierzęta dlatego w przyszłości chciałabym zostać weterynarzem. Nie mam specjalnych patentów na dobre oceny - po prostu staram się uważnie słuchać na lekcjach, a w czasie przygotowywania się do sprawdzianów robić czytelne notatki. Nie poświęcam całego mojego wolnego czasu nauce, ale staram się być zawsze przygotowana do lekcji”.

6d Domańska Lena 5,17 wzorowe

6d Szczuchniak Karol 5,08 wzorowe
„Lubię grać w piłkę nożną i gry komputerowe. Moim ulubionym przedmiotem jest plastyka”.

6e Zdun Kinga 5,08 wzorowe
„Moje zainteresowania to malowanie, szkicowanie, odkrywanie natury i biologia. W pasje przekształcają się malowanie i szkicowanie. Mój przepis na dobre oceny to nie przemęczanie się, słuchanie na lekcjach, powtarzanie materiału kilka dni przed sprawdzianami i kartkówkami, systematyczne uczenie się”.

6a Wójcicki Wiktor 5,00 wzorowe
„Ciekawi mnie jak żyją i mieszkają inni ludzie z nawet najodleglejszych zakątków świata. Lubię uczyć się języków obcych i czytać o różnorodnych krajach i kulturach”.

6b Wiejak Matylda 5,00 wzorowe
„W wolnym czasie lubię zajmować się moim psem. Uwielbiam jeździć na rowerze”.

6c Boroch Zuzanna 5,00 wzorowe
„Moim ulubionym przedmiotem szkolnym jest matematyka. Gdy znajdę trochę czasu wykonuję różne prace plastyczne. W ciepłe dni lubię jeździć na rowerze i rolkach”.

6c Poterek Lena 5,00 wzorowe
„Moją pasją jest tenis i pływanie. W zimie lubię jeździć na nartach i łyżwach. Moim ulubionymi przedmiotami szkolnymi jest angielski matematyki. Moim patentem na dobre wyniki w nauce jest czytanie i robienie notatek z ostatniej lekcji”.

6a Dropek Piotr 4,92 wzorowe
„Lubię słuchać muzyki rockowej, czytać książki o przygodach Harrego Pottera i oglądać filmy Avengers i Star Wars. W wolnym czasie chętnie gram w gry komputerowe. W przyszłości chciałbym dużo podróżować, dlatego chętnie uczę się języka angielskiego i planuję poznać jeszcze kilka innych języków, jak np. hiszpański, niemiecki i rosyjski”.

6d Rusa Weronika 4,92 wzorowe

6c Gajdko Michał 4,92 wzorowe
„Pasjonuję się grami komputerowymi oraz filmami science fiction. W wolnych chwilach czytam książki przygodowe i spędzam czas na świeżym powietrzu”.

6a Górska Ada 4,83 wzorowe
„Lubię śpiewać i tańczyć, interesuję się zwierzętami. W przyszłości chciałabym być zoologiem. Moje patenty na dobre wyniki w nauce to: uważać na lekcjach, dużo się uczyć i na lekcji nie przeszkadzać”.

6b Bocianowska Katarzyna 4,83 wzorowe
"Trenuję pływanie i teakwoondo, mam na swoim koncie wiele osiągnięć i zdobytych medali. W wolnym czasie bardzo lubię rysować. W przyszłości chciałabym zostać trenerką i uczyć w-f”. W nauce szkolnej staram się być jak najbardziej systematyczna”.

6c Mikos Szymon 4,83 wzorowe
„Moją pasją jest pieczenie ciast i elektronika. Najbardziej z wszystkich przedmiotów lubię biologię
i historię. Staram się odrabiać wszystkie lekcje na bieżąco i zgłaszam się do dodatkowych projektów”.

6d Uzdowska Malwina 4,83 wzorowe
„Bardzo lubię zwierzęta, mam dwa pieski i królika. Interesuję się jazdą konną.. W wolnym czasie bardzo lubię czytać i bawić się z moimi zwierzakami, rozmawiać z przyjaciółkami, chodzić na spacery, jeździć na wrotkach, rowerze i rysować. Lubię grać w piłkę ręczną i siatkówkę. W przyszłości chciałabym zostać lekarzem Moim lubionym przedmiotem jest biologia. Moim patentem na dobre uczenie się jest pilne słuchanie tego, co nauczyciele mówią na lekcji i robienie notatek”.

6a Dudek Klaudia 4,82 wzorowe
„Moim ulubionym przedmiotem szkolnym jest historia. Z tego przedmiotu nauczyłam się, że warto rozsądnie planować swój czas, gdyż to, co było na przykład minutę temu nie powróci i staje się historią. Lubię też muzykę, granie na instrumentach czy słuchanie czyjegoś śpiewu sprawia mi wielką przyjemności radość”.

6a Gładysz Konrad 4,75 bardzo dobre
„Moją pasją są sztuki walki: MMA i JBB. Oprócz tego w wolnych chwilach nagrywam filmy i prowadzę kanał na YouTube. Patent na efektywną naukę? Systematyczność i dobra atmosfera w klasie”.

6a Skomra Zuzanna 4,75 bardzo dobre
„Lubię jazdę na koniach oraz język japoński, zaczynam się go dopiero uczyć. W przyszłości chciałabym zwiedzić Japonię, ponieważ fascynuje mnie tamtejsza kultura”.

6a Węgliński Antoni 4,75 bardzo dobre
„Moją pasją jest sport. Chodzę na treningi piłki nożnej oraz ręcznej. Moimi ulubionymi przedmiotami są w-f,język angielski i historia. W wolnym czasie lubię spotykać się z kolegami oraz grać w gry komputerowe. Systematyczność i dobra organizacja pracy to mój sposób na dobre wyniki w nauce”.

6b Leńczowska Malwina 4,75 wzorowe
„Od 2 lat należę do ULKS Puławy, jestem w kadrze wojewódzkiej olimpijskiego TAEKWONDO – zdobyłam wiele medali i dyplomów. W przyszłości chciałabym kontynuować sportową karierę, Bardzo lubię aktywnie spędzać czas wolny – w lecie jeżdżę na rowerze, rolkach a zimą na łyżwach i nartach, interesuję się gimnastyką akrobatyczną. Kocham zwierzęta, mam w domu kota Edmunda rasy Scottish Fold. Uwielbiam zagraniczne podróże i zwiedzanie nowych miejsc. Mój patent na dobre oceny to systematyczna praca i odrabianie prac domowych”.

6c Kucio Martyna 4,75 wzorowe
„Moje zainteresowania to gra w piłkę nożną i taniec. W wolnym czasie lubię chodzić na spacery z rodziną”.

6c Lisowski Marcel 4,75 wzorowe
„Interesuję się informatyką oraz grami komputerowymi. Wolny czas spędzam jeżdżąc na rowerze lub hulajnodze. Uwielbiam filmy science fiction. Moim patentem na dobre stopnie jest systematyczna nauka”.

6c Woźniak Jakub 4,75 wzorowe
„Interesuje się grą w piłkę nożną. Obecnie gram w klubie Wisła Puławy. W wolnym czasie lubię ćwiczyć w domu albo na dworze, lubię też wychodzić z rodzicami na spacery po lesie. Moim patentem na dobre oceny jest odrabianie prac domowych zaraz po lekcji, nieodkładanie ich na później”.

6d Buczkowska Maja 4,75 wzorowe
„Interesuje mnie historia, lubię też ciekawe gry planszowe. Wolny czas spędzam z moim psem, ucząc go nowych sztuczek, co daje mi dużo satysfakcji i uczy cierpliwości. Moim patentem na dobre wyniki w nauce jest dobry przykład, który biorę od rodzeństwa. Mój brat studiuje medycynę, a moja siostra skończyła liceum i zdała maturę z dobrymi wynikami”.

KLASY PIĄTE

5a Cywka Zuzanna 5,42 wzorowe
„Od 6 lat trenuję taekwondo w klubie ANDROS Puławy i pływanie w klubie Wisła Puławy.
W przyszłości chciałabym połączyć moje pasje z pracą zawodową. Interesuje mnie też rysowanie, gimnastyka i jazda konna”.

5a Banaszek Amelia 5,40 wzorowe
„Interesuję się muzyką, plastyką, sportem, angielskim oraz matematyką. Chciałabym podróżować po świecie i zwiedzić dużo krajów”.

5a Godziszewska Zuzanna 5,33 wzorowe
„Moje zainteresowania to: rysowanie, śpiewanie, malowanie i robienie kreatywnych rzeczy. Lubię zwierzęta i naturę. W wolnym czasie spotykam się z koleżankami”.

5a Kamola Wojciech 5,33 wzorowe
„Interesuję się sportem, zwłaszcza piłką nożną, którą trenuję w klubie Wisła Puławy. Moją pasją są również zwierzęta i podróże, a w przyszłości chciałbym zostać weterynarzem. Na swoim koncie mam kilka sukcesów sportowych oraz wygranych w różnych konkursach. W wolnym czasie spotykam się z kolegami oraz jeżdżę na rowerze”.

5a Kuciara Alicja 5,33 wzorowe
„Moją pasją jest rysowanie i pisanie. W przyszłości chciałabym zostać pisarką lub hollywoodzką aktorką. Chciałabym zamieszkać w Londynie i zwiedzić cały świat. Moim największym marzeniem jest polecieć w kosmos i odkryć nową cywilizację lub planetę z warunkami do życia”.

5a Pietras Amelia 5,33 wzorowe
„Bardzo lubię zwierzęta, język angielski i matematykę. W wolnym czasie lubię czytać książki fantastyczne, szczególnie „Harrego Pottera”. Lubię też jeździć na rowerze i na nartach. W przyszłości chciałabym zostać pilotem”.

5a Piwowarek Marcelina 5,33 wzorowe
„Moją pasją jest jazda konna. W każdej wolnej chwili staram się być w stajni. Oprócz jeździectwa interesuję się narciarstwem i snowboardem. W zimie często przebywam na stoku. Wolny czas spędzam z przyjaciółmi na świeżym powietrzu. Moja rada na dobre stopnie-być systematycznym”.

5a Wałęga Wojciech 5,33 wzorowe
„Interesuję się sportami walki, w szczególności taekwondo. Odnoszę w tej dyscyplinie liczne sukcesy. Lubię grać w szachy, łowić ryby oraz jeździć na nartach. Moje ulubione przedmioty to język polski, informatyka oraz języki obce”.

5a Farion Jagoda 5,25 wzorowe
„Moją pasją jest jazda konna i balet. Należę do Zespołu Baletowego Etiuda. Trenuję już 5 lat. Przygodę z jazdą konną zaczęłam w stajni Bajka w Leokadiowie, a aktualnie jeżdżę w Fiord Ranczo w Oblasach. Oprócz jazdy konnej lubię obserwować oraz karmić konie. Moim ulubionym przedmiotem szkolnym jest W-F oraz biologia. Bardzo lubię zwierzęta, mam pieska i bardzo chciałabym mieć własnego konia i chomika”.

5a Wronka Szymon 5,17 wzorowe
„Interesuję się sportem, a zwłaszcza piłką nożną. Gram w jednej z najlepszych akademii piłkarskich w województwie lubelskim: Akademii Piłkarskie Perełki. Właśnie wygraliśmy kwalifikacje wojewódzkie i jedziemy reprezentować woj. lubelskie na turnieju ogólnopolskim w Warszawie (o puchar prezesa PZPN) ,gdzie spotkamy się z 15 najlepszymi drużynami w Polsce! Poza tym lubię muzykę, film i podróże”.

5a Weiner Agata 5,00 bardzo dobre
„Uczę się gry na fortepianie w Szkole Muzycznej. W wolnym czasie rysuję, zajmuję się swoim kotem i chodzę na spacery z psem”.

5a Leszczyńska Alicja 4,92 bardzo dobre
„Moje zainteresowania to gotowanie, urządzanie wnętrz, gry komputerowe, gry zespołowe i sztuki walki. Jestem mistrzynią w taekwondo olimpijskim woj. lubelskiego i woj. świętokrzyskiego w 2019 r. W przyszłości chciałabym zostać architektem wnętrz”.

5a Pawłowska Zofia 4,83 bardzo dobre
„Moje zainteresowania: konie, sport, plastyka, przyroda. Lubię pływać, jeździć na rowerze, jeździć konno, biegać, rysować. Systematycznie biorę udział w konkursach plastycznych i zdobywam nagrody. W przyszłości chcę zostać hipologiem”.

5a Weiner Artur 4,83 bardzo dobre
„Moją pasją jest jazda konna. W wolnym czasie bardzo lubię czytać książki, rysować, grać w gry komputerowe. Moimi ulubionymi zwierzętami są psy, konie i koty. W przyszłości chciałbym zostać weterynarzem”.

5a Suwała Ewa 4,75 bardzo dobre
„Bardzo lubię malować różnymi technikami. Interesuję się również astronomia i tańcem. W wolnym czasie chętnie przebywam na świeżym powietrzu. Żeby mieć dobre wyniki w nauce trzeba być systematycznym, ćwiczyć pamięć oraz czytać książki”.

KLASY CZWARTE

4c Olech Wiktoria 5,64 wzorowe

4b Wiensztal Julia 5,55 wzorowe
„Moją pasją są zajęcia plastyczne w tym rysowanie, szkicowanie, tworzenie różnych figurek z koralików. Kolejną pasją jest muzyka w tym granie na keyboardzie, nauka gry na gitarze oraz śpiew. Bardzo lubię zajęcia teatralne. Interesują się muzyką, sportem. W wolnym czasie lubię czytać książki oraz przeprowadzać różnego rodzaju eksperymenty. Moim patentem na dobre wyniki w nauce jest systematyczne uczenie się”.

4 c Szewczyk Katarzyna 5,55 wzorowe
„Moją największą pasją jest taniec. Bardzo lubię pomagać mamie w gotowaniu i pieczeniu ciast, sprawia mi to wielką radość. W przyszłości chciałabym zostać makijażystką . Marzę, by mieć własny salon kosmetyczny. Wyniki nauce zawdzięczam swojej sumiennej pracy . Nie jest to trudne, trzeba tylko chcieć . W tym wszystkim wspiera mnie moja mama”.

4c Sączek Julia 5,45 wzorowe
„Moim ulubionym przedmiotem szkolnym jest matematyka. Rozwiązywanie zadań, krzyżówek lub rebusów sprawia mi przyjemność. Uwielbiam spotykać się z przyjaciółmi i słuchać muzyki. Moją pasją jest jazda na rolkach, deskorolce i rowerze, a zimą na łyżwach. Mój patent na dobre wyniki w nauce to systematyczność i odrabianie prac domowych na bieżąco”.

4c Bany Mikołaj 5,36 bardzo dobre
„Interesuję się sportem, a najbardziej piłką ręczną. Lubię czytać komiksy. W wolnych chwilach jeżdżę na rowerze i gram na komputerze.”

4a Massalski Franciszek 5,36 wzorowe
„Interesuję się klockami lego. Bardzo lubię jeździć na rowerze, ,hulajnodze i deskorolce, grać w piłkę, zimą jeździć na sankach. Lubię długie spacery. Mój patent na dobre oceny w nauce to systematyczność i odrabianie wszystkich zadań na czas. Dodatkową pomocą są ćwiczenia terapeutyczne, które pomagają mi się skoncentrować na lekcjach i w domu oraz radzić sobie ze stresem.”

4b Miszczak Marcel 5,36 wzorowe
„Trenuję karate, gram w szachy, lubię układać kostki Rubika, oglądać w telewizji skoki narciarskie. Moje patenty na dobrą naukę to ćwiczenia pamięci, słuchanie na lekcji i aktywny udział w lekcji.”

4c Podgajny Bartosz 5,36 wzorowe
„Bardzo lubię czytać książki, grać w gry komputerowe, podróżować. Moimi ulubionymi przedmiotami są matematyka i przyroda. W przyszłości chciałbym zostać stomatologiem.”

4c Ozga Aleksandra 5,30 wzorowe
„Moją główną pasją jest jazda konna, Przebywanie wśród koni pozwala mi się wyciszyć i zrelaksować. Lubię również grę w szachy i łamigłówki matematyczne. W ostatnim czasie polubiłam bardzo szkicowanie. Rysuję głównie zwierzęta, ale również inne przedmioty, które wpadną mi w oko. W wolnym czasie lubię wycieczki rowerowe z rodzicami oraz spacery z psem.”

4a Wysocka Kinga 5,28 wzorowe
„Moim ulubionym przedmiotem szkolnym jest historia. Bardzo lubię poznawać życiorysy ludzi nauki i innych, którzy przyczynili się do rozwoju naszej cywilizacji”.

4a Ciupa Bartosz 5,27 wzorowe
„Interesuje mnie komputronika, grafika komputerowa, filmy akcji i gry. Lubię sport, głównie piłkę nożną. Na treningi piłki nożnej chodzę 3 razy w tygodniu. Bardzo lubię gorące mleko w kubku, pewnie po nim mam tyle dobrej energii...”

4b Faber Jan 5,27 wzorowe
„Od zawsze moja pasją układanie wszelkich budowli i konstrukcji z klocków lego. Interesuje się też gotowaniem i ogrodnictwem. Moja recepta na dobre oceny to systematyczność, oraz to, żeby skupiać się na 100% na lekcjach, a wtedy w domu jest dużo mniej pracy.”

4b Saj Wiktoria 5,27 wzorowe
„Moją pasją jest balet. Interesuję się muzyką, lubię czytać książki. W wolnym czasie aktywnie spędzam czas z przyjaciółmi. Mój patent na dobre oceny to uważne słuchanie nauczycieli, rozwiązywanie zadań na bieżąco i utrwalanie wiadomości przed ważnymi sprawdzianami.”

4a Grobel Adrianna 5,18 bardzo dobre
„Interesuję się muzyką, akrobatyką oraz śpiewem. Moim hobby jest taniec. Lubię podróżować oraz jeździć na rowerze. Jestem miłą i koleżeńską osobą. Lubię pomagać innym.”

4a Żywicki Albert 5,18 wzorowe
„Bardzo lubię jeździć na rowerze, deskorolce i chodzić na basen. Interesują mnie podróże. Zawsze mam dużo zdjęć. Zbieram magnesy z miejsc, w których byłem. Pasjonuje mnie motoryzacja i piłka nożna. Moim patentem na dobre uczenie się są: skojarzenia, kolory i podkreślanie najważniejszych treści”.

4c Goluch Antoni 5,18 wzorowe
„Moje hobby to piłka ręczna i e-sport. Moim ulubionym daniem jest sushi, a ulubioną książką - „Baśniobór”. Mam psa i kota”.

4c Rogowski Maciej 5,18 wzorowe
„Gram w klubie piłkarskim „Akademia Piłkarskie Perełki Puławy”. Moje hobby to piłka nożna. W przyszłości chciałbym zostać sportowcem lub lekarzem.”

4c Wojtan Mateusz 5,09 wzorowe
„Moją pasją są gry komputerowe, potrafię poświęcić dużo czasu na szukaniu informacji dotyczących interesującej mnie gry. Moim patentem na dobre oceny w szkole jest systematyczność.”

4a Mikołajczak Klaudia 5,00 wzorowe
„Jestem szczerą i prawie zawsze uśmiechniętą osobą. Uwielbiam pływanie i jazdę na rowerze. W wolnych chwilach lubię bawić się pet shopami, tworzyć z nimi różne scenki, podkładać głosy. Jest osobą z wyobraźnią. Kocham zwierzęta, a w szczególności koty .Bardzo lubię naturę np. spacery po lesie. Szkolne obowiązki staram się wykonywać sumiennie i dokładnie”.

4a Mróz Julia 5,00 wzorowe
„ Lubię śpiewać i uprawiać sport .Moją pasją jest malowanie. Mój patent na dobre oceny to słuchać nauczyciela i się skupiać na lekcji online.

4a Ogórek Lena 5,00 wzorowe
„W wolnym czasie lubię układać puzzle 3d i rysować. Moje patenty na naukę nie są zbyt oryginalne - rozpisuję wszystko na kartkach i czytam po kilka razy, by dobrze to sobie utrwalić i zapamiętać”.

4c Dysput Michał 5,00 bardzo dobre
„W wolnym czasie lubię grać na konsoli PS4 w Star Wars Battle Front II. Moja pasja to klocki Lego i ich składanie. Lubię jeździć na rowerze, bawić się z moimi kotami oraz spotykać się z przyjaciółmi. Mój patent na dobre oceny? Wydaje mi się iż jestem niezłym uczniem ale nie mam żadnej taktyki :) po prostu się uczę”.

4b Robak Julia 4,91 wzorowe
„ Moją pasją jest sport np. jazda na rowerze, siatkówka, obecnie uczę się jazdy na deskorolce. Lubię obserwować przyrodę, zwierzęta, rośliny i przebywać wśród nich. Teraz gdy jest zima i śnieg to prawie codziennie idę na dwór, na sanki z siostrą Izą i przyjaciółmi Sarą i Marcelem. Razem jeździmy na sankach, urządzamy bitwy na śnieżki i wymyślamy inne wspólne zabawy na świeżym powietrzu. Bardzo lubię projektować, rysować, tworzyć różne ciekawe ozdoby. Ostatnio zrobiłam linijkę z głową jednorożca... Moim sposobem na dobrą naukę jest notowanie najważniejszych treści”.

4c Fil Adrian 4,91 bardzo dobre
„Lubię spędzać czas w towarzystwie kolegów, grać w gry planszowe i komputerowe. Interesuje mnie świat komputerów i internetu. Systematyczna nauka oraz uważne słuchanie na lekcjach pomaga mi w zdobywaniu dobrych ocen w szkole”.

4c Kiraga Wiktoria 4,90 wzorowe
„Lubię matematykę, plastykę i technikę. Kocham zwierzęta, szczególnie świnki morskie i chomiki. W wolnym czasie słucham muzyki, gram w gry komputerowe i planszowe oraz piekę ciasteczka”.

4c Lenart Filip 4,91 bardzo dobre
„Moją największą pasją jest piłka nożna. Gram już 5 lat i właśnie zdobyliśmy z kolegami tytuł najlepszej drużyny w województwie lubelskim. W wolnym czasie lubię grać na komputerze oraz zwiedzać z rodzicami na rowerze najbliższe okolice. Interesuję się też muzyką i podróżami. Mój patent na naukę to systematyczność i dobre planowanie dnia, dzięki któremu łączę szkolę z piłką. Bo grunt to się nie poddawać i walczyć zawsze do końca, jak mówi mój trener”.

4c Pikuła Michał 4,91 bardzo dobre
„Moje ulubione hobby to piłka nożna”.

4c Klimek Aleksander 4,82 bardzo dobre
„Uwielbiam pływać i jeździć na rowerze. Z zamiłowaniem spędzam czas przy komputerze, grając z kolegami w ulubione gry”.

8c.jpg8c.jpg8c.jpg8c.jpg8c.jpg8c.jpg8c.jpg8c.jpg8c.jpg8c.jpg8c.jpg8c.jpg8c.jpg8c.jpg8c.jpg8c.jpg8c.jpg8c.jpg

Powrót na początek strony