Klasa 3a w Galerii Sztuki

3a-w-galerii26.jpg

"Artystyczna Twórczość Wsi" to tytuł wystawy w Galerii Sztuki, którą obejrzała klasa 3a.
Eksponaty zostały zaprezentowane przez członków Klubu Twórców Ludowych w Puławach, działającego od 1959 r..
Wystawiono prace z następujących dziedzin: tkactwo, kowalstwo, rzeźba, malarstwo, koronczarstwo, haft, plastyka obrzędowa, zdobnictwo wnętrz, plecionkarstwo wiklinowe i rogożynowe.
Dzieci wykonywały projekty chodników (gałganiaków) wykorzystując paski papieru kolorowego i bibuły.
W sali lekcyjnej połączyliśmy wszystkie prace, ozdobiliśmy je liśćmi zebranymi podczas spaceru i powstał piękny, jesienny gałganiak.
Zapraszamy do obejrzenia prac dzieci oraz wspaniałych eksponatów wystawionych w Galerii Sztuki.