Marsz Nadziei 2024

marsz_nadziei04.jpg

Dnia 7 czerwca nasi wolontariusze wzięli czynny udział w Marszu Nadziei, organizowanym przez Puławskie Hospicjum im. św. Matki Teresy z Kalkuty. Przygotowaliśmy plakaty, transparenty o nadziei, kwiaty żonkili. Marsz wyruszył z Placu Chopina ulicami Puław w kierunku hospicjum. Podczas marszu uczestnicy skandowali hasła o nadziei, wrażliwości na potrzeby drugiego człowieka, pomocy innym np. ,,Na raz, na dwa, na trzy – wrażliwi to właśnie My. Na cztery, na pięć, na sześć – nadzieję chcemy nieść”. Następnie odbyła się część artystyczna, gdzie prezentowały się szkoły i przedszkola. Był również słodki poczęstunek i lody. Otrzymaliśmy podziękowania z rąk pani Prezes. Pogoda dopisała. To był bardzo miły dzień.